• USV Zondag 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Faassen, Mathijs vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Hamers, JanOverige stafTeammanager
    Klein Ganseij, HarmTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Vonder, BenMedische stafVerzorger
    Zand, Theo van'tTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    Naam
    Brinke, Wessel ten
    Brinkman, Julian
    Chierandjoe, Bas
    Ekkelenkamp, Niek
    Hamers, Niek
    Hekkert, Senne
    Klein, Stefan
    Kolk, Rémon van der
    Kooiker, Frank
    Kouwen, Jort
    Kuiper, Frank
    Meesters, Swen
    Schaeffer, Max
    Scheper, Martijn
    Scholten, Stan
    Smudde, Wouter
    Stegeman, Thijmen
    Veen, Dennis van der
    Vlierman, Ian

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.USV 1 Zondag - Raptim 11 - 1
    3 okt.Oldeholtpade 1 - USV 1 Zondag2 - 2
    26 sep.USV 1 Zondag - Steenwijkerwold 10 - 1
    19 sep.IJhorst 1 - USV 1 Zondag0 - 2
  • Volgende wedstrijden USV 1

    WedstrijddatumAanvangThuisteamUitteamAccommodatiePlaats
    17 okt.14:00Trinitas 1USV 1Sportpark BoylBOIJL
    31 okt.14:00USV 1vv Sweel 1Sportpark HulsterlandenNIEUWLEUSEN
    7 nov.14:00HODO 1USV 1Sportpark 't Hoge BosHOLLANDSCHEVELD
  • Poulestanden USV 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HODO 1330011389
    2Steenwijkerwold 1320156-16
    3Oldeholtpade 131118534
    4Protos 131118624
    5sv Olyphia 1311156-14
    6Oranje Zwart 111003123
    7FC Oldemarkt 111001013
    8USV 1302134-12
    9Ruinen 1302168-22
    10Dwingeloo 1201146-21
    11vv Sweel 1201147-31
    12Raptim 1201116-51
    13Trinitas 1100101-10

    Poulestanden USV 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1USV 121103124
    2SC Balkbrug 120205502
    3IJhorst 1201146-21

    Poulestanden USV 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 100000000
    2Alcides00000000
    3CEC 100000000
    4CSVC 100000000
    5DESZ 100000000
    6Drenthina 100000000
    7Dwingeloo 100000000
    8DZOH 100000000
    9Elim 100000000
    10SC Emmeloord 100000000
    11Emmen00000000
    12Flevo Boys00000000
    13Genemuiden SC00000000
    14HOC 100000000
    15HODO 100000000
    16Hoogeveen 100000000
    17Hoogeveen00000000
    18HZVV00000000
    19FC Klazienaveen 100000000
    20FC Kraggenburg 100000000
    21LTC 100000000
    22FC Meppel 100000000
    23Nagele 100000000
    24Noordscheschut00000000
    25d' Olde Veste'54 100000000
    26Raptim 100000000
    27Rolder Boys 100000000
    28Ruinerwold 100000000
    29SCN 100000000
    30Steenwijker Boys 100000000
    31SVBO 100000000
    32SVM 100000000
    33SVV'04 100000000
    34Titan 100000000
    35Tonego 100000000
    36Urk00000000
    37USV 100000000
    38Vitesse'63 100000000
    39De Weide 100000000
    40WKE '16 100000000
    41Zwartemeerse Boys 100000000
    42ZZVV 100000000