• Voorlopige teamindeling jeugd seizoen 2022-2023 (aangepast) / openstaande vacatures

  • JO19-1

    Benjamin Balint,  Timo Bijker,  Mark Boerman,  Jochem Dijsselhof,  Meron Fesha Habte,  Owen Ganzeboer,  Milan Haddocks,  Mille Hekkert,  Thijm van der Kolk,  Max Lindeboom,  Lucas Lohuis,  Sam Roozendal,  Xavier van Saltbommel,  Jort Kouwen,  Roan Ganzeboer,  Tim Lammertsen,  Robin Borger 

    JO19-2 

    Niels Boer,  Twan Boertjes,  Sil Bos,  Teun Keur,  Ian Mijnheer,  Yesper Oostindiën,  Sadiq Osman,  Jardi Russcher,  Mohamed Sadiq,  Chiel Scholten,  Hidde Smeenk,  Denzel Soer,  Jip Veerbeek,  Marnix Lohuis,  Florenz Brinkman,  Maxant van Saltbommel,  Justin Kamerman 

    JO17-1 

    Matiz Ruinemans,  Emiel Schothans,  Matthijs Reurink,  Bram Finkers,  Jelte Smeenk,  Abdallah Sadiq,  Mick Bijker,  Emad Sheekh Dib,  Bart Kimkes,  Loek ten Klooster,  Fedde de Boer,  Melle Klein,  Joost Kouwen,  Lars Bijker,  Sven Dons,  Dilan Eikelboom 

    JO15-1 

    Leon Ganzeboer,  Christian Duhan,  Jasper van Raan,  Jayden Dalhuisen,  Louis Ekkel,  Luuk Boudewijn,  Nick Westerman,  Willem Lindeboom,  Dylan Holtrop,  Fabian de Vos,  Deniz B.D. Midik,  Daan Punte,  Levi Spies,  Rick Bouwman,  Twan Spin,  Yoran Soer,  Jayden Kleinlugtenbeld 

    JO13-1 

    Pascal Rumpf,  Roan Frentz,  Levi Dons,  Stijn Boverhof,  Tijn Kooistra,  Luuk Poel,  Jesse Schuurman,  Niels Bouwman,  Figo Mars,  Floris Verheij,  Tijn van de Hoek,  Marijn van Dijk,  Joris de Keijzer, Ties Ruinemans 

    JO12-1 

    Lukas de Groot,  Jens Cremers,  Twan Mansier,  Bas Mulderij,  Tom Mulderij,  Moya Kerkhof,  Olivia Omlo,  Jurre Eissen,  Marai Al-Haji,  Jaluka Klok,  Thijs Eggink 

    JO11-1 

    Hyab Afewerki Tesfay,  Daan Eggink,  Henok Fesha Habte,  Mick Malestein,  Lars Slager,  Steffan Verkleij,  Liam van Voorst,  Tijze Huzen 

    JO10-1

    Senn Bloemhof,  Frank Bouwman,  Twan Duinkerken,  Lukas Nijlant,  Quinten Schoemaker,  Bram Sterken,  Gijs Mansier

    JO10-2 

    Jop Eissen,  Bram Evenboer,  Karlijn de Groot,  Winston van de Kerkhof,  Bohdi Spies,  Lenn Visscher,  Dave Helledoorn

    JO09-1 

    Dion Brasjen,  Elsemiek Brassien,  Stan Kappert,  Age Bredewold,  Niven Backers,  Savannah Schuurman,  Finn Hidding,  Lena Odolinski 

    JO08-1 

    Charles Bouma,  Michelle Bouma,  Renske Koers,  Julian Mars,  Milan Slager,  Pim Sterken,  Maaike Kouwen 

    JO07 

    Joy Aalberts,  Romée Brummel,  Sem Compagner,  Doutzen Huzen,  Menno Klein,  Suus Scholten,  Tijn Scholten,  Elin Schuurman,  Finn Toussaint,  Nora Visscher,  Xam Vogelzang,  Fleur de Wilde,  Mete Karaminoglu,  Mike Aalberts,  Nora Daalmeijer,  Joël Daalmeijer,  Duuc Luttels,  Finn Dolstra, Niek Schoenmaker, Lars Marsman

    MO17-1 

    Lisanne Bruggeman,  Lisa Grupstra,  Loïs Kamerman,  Ilse Huisman,  Lieke Wildeboer,  Lotte Zuidhof,  Myra Omlo,  Liv Spijker,  Sanne Boerman,  Hanna Spijkerman,  Nina Boertjes,  Marit Boverhof,  Eldana Afewerki Tesfay,  Muzit Fesha Habte,  Lianne Brassien,  Merle Brouwer 

    Hieronder een lijst met openstaande vacatures, wil jij een van deze vacatures invullen neem dan contact op met een van de TC leden.

    JO19-2                  1 leider

    JO15-1                  1 leider

    JO15-1                  1 avond trainer

    JO13-1                  1 avond trainer

    JO12-1                  1 leider

    JO11-1                  1 avond trainer

    JO10-1                  2 avonden trainer

    JO10-2                  2 avonden trainer

    JO08-1                  1 avond trainer

    JO08-1                  2 leiders

    JO07                     3 leiders