• USV Dames 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huisman-Seinen, KarinOverige stafTeammanager
    Omlo, RemkoTechnische stafTrainer
    Spijker, JohnTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boerman, SanneTeamspelerVerdediger
    Boertjes, NinaTeamspelerVerdediger
    Brassien, LianneTeamspelerVerdediger
    Brouwer, MerleTeamspelerAanvaller
    Bruggeman, LisanneTeamspelerVerdediger
    Grupstra, LisaTeamspelerMiddenvelder
    Huisman, IlseTeamspelerVerdediger
    Kamerman, LoïsTeamspeler
    Koudijs, IlseTeamspelerKeeper
    Luchtmeijer, FemkeTeamspelerVerdediger
    Omlo, MyraTeamspelerMiddenvelder
    Schinkel, AnikaTeamspelerAanvaller
    Spijker, LivTeamspelerMiddenvelder
    Steringa, NorahTeamspelerMiddenvelder
    Zuidhof, LotteTeamspelerMiddenvelder

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 okt. 12:30USV VR2 - Dwingeloo VR1Sportpark Hulsterlanden
    24 okt. 15:00Ruinerwold VR1 - USV VR2Sportpark Ruinerwold
    31 okt. 14:30Noordscheschut VR1 - USV VR2Sportpark De Meulewieke
    7 nov. 12:30USV VR2 - Vitesse'63 VR1Sportpark Hulsterlanden
    21 nov. 12:30USV VR2 - Alcides VR2Sportpark Hulsterlanden
    28 nov. 12:30Staphorst VR1 - USV VR2Sportpark het Noorderslag
    5 dec. 13:15De Weide VR1 - USV VR2Sportpark Schutlanden
    6 feb. 12:30ST HZVV/Hoogeveen VR1 - USV VR2Sportpark Bentinckspark
    13 feb. 14:30VVAK VR1 - USV VR2Sportpark Het Zandmeer
    6 mrt. 12:30USV VR2 - Pesse VR1Sportpark Hulsterlanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 okt.Pesse VR1 - Zaterdag VR 21 - 2
    26 sep.Zaterdag VR 2 - VVAK VR12 - 1
  • Poulestanden USV VR2 ( 4e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dwingeloo VR1330011569
    2Zaterdag VR 222004226
    3Vitesse'63 VR121108174
    4Staphorst VR13111141134
    5De Weide VR131114224
    6ST HZVV/Hoogeveen VR1311146-24
    7Noordscheschut VR111001013
    8Ruinerwold VR131029813
    9Pesse VR131026603
    10VVAK VR1200226-40
    11Alcides VR23003420-160

    Poulestanden USV VR2 ( Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Dalfsen VR1330010379
    2Heino VR1320110826
    3Nieuwleusen SV VR131028803
    4Zaterdag VR 23003312-90