• USV JO12-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mulderij, HansTechnische stafTrainer
    Omlo, RemkoTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cremers, JensTeamspeler
    Eggink, ThijsTeamspeler
    Eissen, JurreTeamspeler
    Groot, Lukas deTeamspeler
    Kerkhof, MoyaTeamspeler
    Mansier, TwanTeamspeler
    Mulderij, BasTeamspeler
    Mulderij, TomTeamspeler
    Omlo, OliviaTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 08:30DKB JO12-1 - USV JO12-1JMSportpark Horsta's Wijk
    11 feb. 11:00USV JO12-1JM - ST: SC Balkbrug/Avereest JO12-1Sportpark Hulsterlanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.USV JO12-1JM - Lemelerveld JO12-22 - 1
    28 jan.USV JO19-1 - DVC JO19-21 - 1
    28 jan.USV JO13-1 - USV JO15-15 - 0
    28 jan.Kaboutertraining - Kaboutertraining 0 - 0
    25 jan.USV VR1 - Edon VR11 - 0
    22 jan.USV 1 - EMMS 10 - 3
    22 jan.USV 2 - Zuidwolde 22 - 0
    21 jan.USV JO19-1 - CSV'28 JO19-24 - 0
    21 jan.Kaboutertraining - Kaboutertraining 0 - 0
    21 jan.USV JO13-1 - Alcides JO13-15 - 2
  • Poulestanden USV JO12-1JM ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZAC JO12-1JM66003883018
    2HTC JO12-1JM64112322113
    3SV Zwolle JO12-1JM640244182612
    4Heino JO12-1640228161212
    5USV JO12-1JM61231727-105
    6SJO VCHW JO12-1JM61141828-104
    7Berkum JO12-261051632-163
    8SVI JO12-2JM61051447-333

    Poulestanden USV JO12-1JM ( 1e klasse (2e fase) 9 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVC Dedemsvaart JO12-1761045232219
    2Heino JO12-1760139221718
    3HHC Hardenberg JO12-1742134191514
    4SJO FC Dalfsen JO12-1741233191413
    5SVZW JO12-172142232-107
    6Rohda R. JO12-2JM71242838-105
    7Hardenberg '85 JO12-1JM71151835-174
    8USV JO12-1JM70071546-310

    Poulestanden USV JO12-1JM ( 2e klasse (3e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1USV JO12-1JM220011386
    2Rohda Raalte JO12-3220011746
    3Hardenberg '85 JO12-1JM11006063
    4Gramsbergen JO12-1JM2101611-53
    5ST: SC Balkbrug/Avereest JO12-110102201
    6SJO FC Dalfsen JO12-2201146-21
    7Lemelerveld JO12-2200258-30
    8DKB JO12-12002311-80