• USV 3

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Roy deTeamspeler
    Dijkstra, StevenTeamspeler
    Huzen, BryanTeamspeler
    Jouwsma, JelleTeamspeler
    Jutten, SvenTeamspeler
    Kate, Herre tenTeamspeler
    Koets, BorisTeamspeler
    Kootstra, BramTeamspeler
    Kronenberg, MikaTeamspeler
    Meesters, MarcelTeamspeler
    Secchi, GiuseppeTeamspeler
    Seinen, RickTeamspeler
    Smink, BjornTeamspeler
    Timmerman, MichielTeamspeler
    Vogelzang, ValentijnTeamspeler
    Vonder, FabianTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huzen, BryanOverige stafTeammanager
    Seinen, RickOverige stafTeammanager
    Sterken, LennartTechnische staf
  • Volgende wedstrijden

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. 10:00USV 3 - M.S.C. 2Sportpark Hulsterlanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.USV 3 - SV Zwolle 21 - 5
  • Poulestanden USV 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Zwolle 276013983118
    2SSA DVC Dedemsvaart 576012952418
    3IJhorst 2960338132518
    4Steenwijkerwold 5960334211318
    5Ruinen 4851248103816
    6M.S.C. 2851232221016
    7VENO 594052840-1212
    8Ruinerwold 3104062939-1012
    9SC Emmeloord 782152631-57
    10USV 382151129-187
    11SC Balkbrug 392071742-256
    12Wacker 48008374-710

    Poulestanden USV 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1USV 311004223
    2SC Balkbrug 4100124-20

    Poulestanden USV 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eext 31100130133
    2SSA DVC Dedemsvaart 61100131123
    3VKW 61100110113
    4Stadskanaal 511007073
    5M.S.C. 311009453
    6Bellingwolde 311006153
    7HSC 411006153
    8ONB 311006153
    9VKW 511005053
    10Helpman 611007343
    11Kwiek 711006243
    12vv Sweel 311005143
    13Zuidlaarderveen 211005143
    14Buitenpost 211004043
    15LAC Frisia 1883 211004043
    16Gomos 411004043
    17S.V. Haulerwijk 211004043
    18ZNC 2 (zo)11004043
    19FC Oldemarkt 411006333
    20Langezwaag 211005233
    21SSA DVC Dedemsvaart 511005233
    22Beilen 511004133
    23Dwingeloo 411004133
    24Nieuweschoot 311004133
    25SSA DVC Dedemsvaart 711004133
    26Engelbert 311003033
    27FC Fochteloo 211003033
    28SC Stadspark 611003033
    29vv Stânfries 211003033
    30VIOS (O) 211004223
    31LSC 1890 711003123
    32BATO 311003123
    33Borger 2 zo.11003123
    34Gasselternijveen 311003123
    35IJhorst 311003123
    36vv Sneek Wit Zwart 211003123
    37Thor 211003123
    38Zwartemeerse Boys 311003123
    39Farmsum 411002023
    40JVV 211002023
    41SVDB 111004313
    42IJhorst 211003213
    43Blauw Rood 3JM11002113
    44SC Emmeloord 1011002113
    45Groen Geel 511002113
    46Pekelder Boys 311002113
    47Wildervank 211002113
    48Heiligerlee 411001013
    49Valthermond 411004403
    50Giethoorn 311003303
    51LTC 211001103
    52Noordpool-U.F.C. 211000003
    53Blauwhuis 200000000
    54GSAVV Forward 1600000000
    55Groninger Boys 500000000
    56SC Erica 510014400
    57SC Emmeloord 810013300
    58TLC 410011100
    59NEC Delfzijl 210010000
    60Gieten 6100134-10
    61Zuidwolde 5100123-10
    62FC Lewenborg 5100112-10
    63LSC 1890 8100112-10
    64FC Oldemarkt 3100112-10
    65Pekelder Boys 4100112-10
    66Siddeburen 3100112-10
    67BNC 2100101-10
    68ST HOC/ValtherBoys 7100124-20
    69Akkrum 4100113-20
    70Akkrum 3100113-20
    71Froombosch 2100113-20
    72Heiligerlee 3100113-20
    73Musselkanaal 5100113-20
    74Ruinen 4100113-20
    75Tijnje 2100113-20
    76Valthermond 5100113-20
    77Helpman 4100102-20
    78Veelerveen 3100102-20
    79Scheerwolde 2100136-30
    80DSC'65 2100125-30
    81SC Joure 2100125-30
    82SC Emmeloord 9100114-30
    83LEO (Loon) 4100114-30
    84Smilde'94 2100114-30
    85USV 3100114-30
    86Dwingeloo 3100103-30
    87Engelbert 4100103-30
    88Harkstede 2100103-30
    89ST Zandhuizen/Sport Vereent 2100103-30
    90Mamio 3100137-40
    91WVV 3100126-40
    92ST HOC/ValtherBoys 6100115-40
    93Stadskanaal 4100115-40
    94Donkerbroek 2100104-40
    95Gorredijk 5100104-40
    96Oerterp 3100104-40
    97Peize 4100104-40
    98Pekelder Boys 2100104-40
    99Ruinerwold 4100149-50
    100Friesland 3100116-50
    101Hoogezand 4100116-50
    102Wedde 4100116-50
    103ST HOC/ValtherBoys 5100105-50
    104Buinen 3100107-70
    105Rolder Boys 51001011-110
    106EHS'85 31001113-120
    107Gieterveen 21001013-130