• USV 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huzen, BryanOverige stafTeammanager
    Seinen, RickOverige stafTeammanager
    Sterken, LennartTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Roy deTeamspeler
    Dijkstra, StevenTeamspeler
    Huzen, BryanTeamspeler
    Jouwsma, JelleTeamspeler
    Jutten, SvenTeamspeler
    Kate, Herre tenTeamspeler
    Koets, BorisTeamspeler
    Kootstra, BramTeamspeler
    Kronenberg, MikaTeamspeler
    Meesters, MarcelTeamspeler
    Secchi, GiuseppeTeamspeler
    Seinen, RickTeamspeler
    Smink, BjornTeamspeler
    Timmerman, MichielTeamspeler
    Vogelzang, ValentijnTeamspeler
    Vonder, FabianTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Volgende wedstrijden Vrouwen 1

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 10:00USV 3 - Steenwijkerwold 5Sportpark Hulsterlanden
    7 nov. 10:45SC Balkbrug 3 - USV 3Sportpark De Balk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.SSA DVC Dedemsvaart 7 - USV 34 - 1
    10 okt.USV 3 - Ruinen 41 - 1
    3 okt.IJhorst 2 - USV 30 - 1
  • Poulestanden USV 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Steenwijkerwold 544002351812
    2SSA DVC Dedemsvaart 53300141139
    3IJhorst 25302219129
    4Ruinen 45212187117
    5USV 35212813-57
    6SV Zwolle 222009186
    7VENO 552031021-116
    8M.S.C. 2311169-34
    9SC Emmeloord 74112151414
    10Ruinerwold 34103919-103
    11SC Balkbrug 35104921-123
    12Wacker 43003123-220

    Poulestanden USV 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1USV 311004223
    2SC Balkbrug 4100124-20

    Poulestanden USV 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eext 31100130133
    2VKW 61100110113
    3Stadskanaal 511007073
    4Bellingwolde 311006153
    5Helpman 611007343
    6Kwiek 711006243
    7vv Sweel 311005143
    8S.V. Haulerwijk 211004043
    9FC Oldemarkt 411006333
    10Dwingeloo 411004133
    11Nieuweschoot 311004133
    12SSA DVC Dedemsvaart 711004133
    13vv Stânfries 211003033
    14VIOS (O) 211004223
    15Borger 2 zo.11003123
    16Thor 211003123
    17JVV 211002023
    18SVDB 111004313
    19SC Emmeloord 1011002113
    20Wildervank 211002113
    21Valthermond 411004403
    22NEC Delfzijl 210100001
    23Noordpool-U.F.C. 210100001
    24Akkrum 400000000
    25Akkrum 300000000
    26BATO 300000000
    27Beilen 500000000
    28Blauw Rood 3JM00000000
    29Blauwhuis 200000000
    30BNC 200000000
    31Buitenpost 200000000
    32Donkerbroek 200000000
    33DSC'65 200000000
    34Dwingeloo 300000000
    35EHS'85 300000000
    36SC Emmeloord 800000000
    37Engelbert 300000000
    38Engelbert 400000000
    39Farmsum 400000000
    40FC Fochteloo 200000000
    41GSAVV Forward 1600000000
    42Friesland 500000000
    43Friesland 300000000
    44LAC Frisia 1883 200000000
    45Froombosch 200000000
    46Gasselternijveen 300000000
    47Giethoorn 300000000
    48Gomos 400000000
    49Groen Geel 500000000
    50Groninger Boys 500000000
    51Harkstede 200000000
    52Heiligerlee 400000000
    53Helpman 400000000
    54ST HOC/ValtherBoys 500000000
    55Hoogezand 400000000
    56HSC 400000000
    57IJhorst 200000000
    58IJhorst 300000000
    59SC Joure 200000000
    60Langezwaag 200000000
    61LEO (Loon) 400000000
    62FC Lewenborg 500000000
    63LSC 1890 700000000
    64LSC 1890 800000000
    65LTC 200000000
    66M.S.C. 300000000
    67Musselkanaal 500000000
    68Oerterp 300000000
    69ONB 300000000
    70Peize 400000000
    71Pekelder Boys 200000000
    72Pekelder Boys 300000000
    73Ruinerwold 400000000
    74Ruinen 400000000
    75Siddeburen 300000000
    76vv Sneek Wit Zwart 200000000
    77SSA DVC Dedemsvaart 600000000
    78SSA DVC Dedemsvaart 500000000
    79Stadskanaal 400000000
    80SC Stadspark 600000000
    81TLC 400000000
    82Valthermond 500000000
    83VKW 500000000
    84ZNC 2 (zo)00000000
    85Zuidlaarderveen 200000000
    86Zuidwolde 500000000
    87Zwartemeerse Boys 300000000
    88SC Erica 510014400
    89Gieten 6100134-10
    90FC Oldemarkt 3100112-10
    91Pekelder Boys 4100112-10
    92ST HOC/ValtherBoys 7100124-20
    93Heiligerlee 3100113-20
    94Tijnje 2100113-20
    95Veelerveen 3100102-20
    96Scheerwolde 2100136-30
    97SC Emmeloord 9100114-30
    98Smilde'94 2100114-30
    99USV 3100114-30
    100ST Zandhuizen/Sport Vereent 2100103-30
    101Mamio 3100137-40
    102WVV 3100126-40
    103ST HOC/ValtherBoys 6100115-40
    104Gorredijk 5100104-40
    105Wedde 4100116-50
    106Buinen 3100107-70
    107Rolder Boys 51001011-110
    108Gieterveen 21001013-130