• USV Zondag 1

  • Team indeling

    Naam
    Brinke, Wessel ten
    Brinkman, Julian
    Chierandjoe, Bas
    Ekkelenkamp, Niek
    Eshuis, Tijmen
    Hamers, Niek
    Hekkert, Senne
    Kappert, Niels
    Klein, Stefan
    Kolk, Rémon van der
    Kooiker, Frank
    Kouwen, Jort
    Kuiper, Frank
    Meesters, Swen
    Schaeffer, Max
    Scheper, Martijn
    Scholten, Ruben
    Scholten, Stan
    Smudde, Wouter
    Stegeman, Thijmen
    Veen, Dennis van der
    Vlierman, Ian
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Faassen, Mathijs vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Hamers, JanOverige stafTeammanager
    Klein Ganseij, HarmTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Vonder, BenMedische stafVerzorger
    Zand, Theo van'tTechnische stafTrainer/coach
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.Dwingeloo 1 - USV 1 Zondag2 - 3
    25 nov.HODO 1 - USV 1 Zondag1 - 0
    21 nov.USV 1 Zondag - Protos 12 - 4
    10 nov.HZVV - USV 1 Zondag7 - 0
  • Volgende wedstrijden USV 1

    Geen informatie

  • Poulestanden USV 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HODO 186112071319
    2Protos 195132319416
    3Oldeholtpade 1733127131412
    4Steenwijkerwold 18332911-212
    5Ruinen 183231621-511
    6Dwingeloo 173131816210
    7FC Oldemarkt 182421415-110
    8USV 18233121209
    9sv Olyphia 182331417-39
    10Raptim 16213712-57
    11vv Sweel 172141217-57
    12Trinitas 16123613-75
    13Oranje Zwart 161141318-54

    Poulestanden USV 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1USV 121103124
    2SC Balkbrug 120205502
    3IJhorst 1201146-21

    Poulestanden USV 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Drenthina 111007073
    2HZVV11007073
    3FC Meppel 111007073
    4De Weide 111007253
    5Urk11005143
    6Flevo Boys11004043
    7Genemuiden SC11004043
    8d' Olde Veste'54 111004043
    9SVBO 111004043
    10HODO 111004133
    11SVM 111004133
    12DZOH 111003033
    13FC Klazienaveen 111005323
    14Hoogeveen11002023
    15Achilles 1894 111003213
    16CSVC 111002113
    17LTC 111001013
    18SVV'04 111003303
    19Raptim 111003303
    20Alcides11001103
    21Rolder Boys 100000000
    22Steenwijker Boys 100000000
    23Elim 110013300
    24Vitesse'63 110013300
    25Emmen10011100
    26HOC 1100123-10
    27FC Kraggenburg 1100112-10
    28Titan 1100101-10
    29SCN 1100135-20
    30Nagele 1100102-20
    31Dwingeloo 1100114-30
    32Zwartemeerse Boys 1100114-30
    33DESZ 1100103-30
    34SC Emmeloord 1100115-40
    35Hoogeveen 1100104-40
    36Noordscheschut100104-40
    37Ruinerwold 1100104-40
    38ZZVV 1100104-40
    39WKE '16 1100127-50
    40CEC 1100107-70
    41Tonego 1100107-70
    42USV 1100107-70