Home
Clubinfo >
Clubinfo >
Hoofdbestuur
Jeugdafdeling >
Jeugdbestuur
Technische Commissie
Supportersvereniging
Ereleden
Kledingfonds
De USV'er
Teams in de Spotlight
Historie >
Een reis door de tijd
Standen USV1 vanaf 1930
All-time lijst USV 1
Gedrag >
Code Blauw Wit
Vertrouwenspersoon
VOG
Commissie van Beroep
Programma en Uitslagen
Kantinediensten >
Bardienst
Bar- en/of Keukendiensten
Keukendiensten zondag
Koffiecorner
Nieuws
Senioren>
Zondag >
USV 1
USV 2
USV 4
Zaterdag >
USV Dames 1
USV zat 2
Vrijdag >
Wandelvoetbal en 7X7
USV 7X7 Heren 1
USV 7X7 Heren 2
USV 7X7 Heren 3
Topscorerlijst
Jeugd >
JO19 t/m JO13
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO15-1
JO13-1
MO teams >
MO20-1
JO12 t/m JO9
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO9-1
JO9-2
JO8-1
4X4 USV JO7-1
Kabouters
Super11
Sponsoren >
Sponsorpagina
Sponsor in de Spotlight
Wall Of Fame
Wall Of Fame bestellen
Webshop >
Fanshop
Clubshop
Contact >
Contact infomatie
USV'er worden
Item
Home
Clubinfo >
+
Clubinfo >
Hoofdbestuur
Jeugdafdeling >
+
Jeugdbestuur
Technische Commissie
Supportersvereniging
Ereleden
Kledingfonds
De USV'er
Teams in de Spotlight
Historie >
+
Een reis door de tijd
Standen USV1 vanaf 1930
All-time lijst USV 1
Gedrag >
+
Gedrag >
Code Blauw Wit
Vertrouwenspersoon
VOG
Commissie van Beroep
Programma en Uitslagen
Kantinediensten >
+
Bardienst
Bar- en/of Keukendiensten
Keukendiensten zondag
Koffiecorner
Nieuws
Senioren>
+
Zondag >
+
USV 1
USV 2
USV 4
Zaterdag >
+
USV Dames 1
USV zat 2
Vrijdag >
+
Wandelvoetbal en 7X7
USV 7X7 Heren 1
USV 7X7 Heren 2
USV 7X7 Heren 3
Topscorerlijst
Jeugd >
+
JO19 t/m JO13
+
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO15-1
JO13-1
MO teams >
+
MO20-1
JO12 t/m JO9
+
JO12-1
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO9-1
JO9-2
JO8-1
4X4 USV JO7-1
Kabouters
Super11
Sponsoren >
+
Sponsorpagina
Sponsor in de Spotlight
Wall Of Fame
+
Wall Of Fame
Wall Of Fame bestellen
Webshop >
+
Fanshop
Clubshop
Contact >
+
Contact infomatie
USV'er worden
Item
Programma en Uitslagen
Programma
Datum
Aanvangstijd
Wedstrijd
Details
do 28-mrt.
19:30
USV JO19-1 - SVI JO19-2
za 30-mrt.
10:00
Kabouter training - Kabouter training
za 30-mrt.
11:00
USV JO15-1 - DVC Dedemsvaart JO15-2
za 30-mrt.
11:00
USV MO20-1 - FC Ter Apel '96 MO20-1
za 30-mrt.
11:00
4 tegen 4 veld A - 4 tegen 4 veld A
za 30-mrt.
11:00
4 tegen 4 veld B - 4 tegen 4 veld B
za 30-mrt.
14:30
USV JO19-2 - ZAC JO19-4
za 06-apr.
08:30
Berkum JO11-4JM - USV JO11-1JM
za 06-apr.
08:30
DOS Kampen JO8-3 - USV JO8-1
za 06-apr.
09:00
USV JO12-1JM - Be Quick'28 JO12-2JM
za 06-apr.
09:00
Genemuiden SC JO9-5JM - USV JO9-2JM
za 06-apr.
09:45
DKB JO11-1JM - USV JO11-2
za 06-apr.
10:00
USV JO13-1JM - Den Ham JO13-1JM
za 06-apr.
10:00
USV JO9-1JM - Lemele JO9-1JM
za 06-apr.
10:00
Kabouter training - Kabouter training
Complete programma
Uitslagen
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Details
24 mrt.
KSC 1 - USV 1
0 - 6
24 mrt.
Zuidwolde 3 - USV 4
3 - 2
23 mrt.
USV JO19-1 - HTC JO19-1
1 - 1
23 mrt.
USV JO19-2 - Heeten JO19-2
0 - 3
23 mrt.
USV 2 - SVI 7
3 - 2
23 mrt.
USV JO17-1 - SJO FC Dalfsen JO17-4
7 - 3
23 mrt.
Marienberg VR2 - USV VR1
4 - 1
23 mrt.
De Tukkers JO13-1 - USV JO13-1JM
2 - 5
23 mrt.
Nieuw Buinen MO20-1 - USV MO20-1
2 - 3
23 mrt.
F.C. Ommen JO15-2 - USV JO15-1
4 - 1
17 mrt.
USV 1 - Weiteveense Boys 1
5 - 2
17 mrt.
USV 2 - Steenwijkerwold 3
1 - 2
17 mrt.
USV 4 - M.S.C. 3
1 - 2
16 mrt.
USV VR1 - WVF VR2
6 - 0
16 mrt.
USV JO19-2 - FC RDC JO19-2
5 - 4