Fysio Vechtdal op bezoek geweest

Onlangs is er een gesprek geweest tussen de technische staf van USV met Linja de Jonge en Peter Dam van Fysio Vechtdal. In dit gesprek zijn afspraken gemaakt over de inzet van hun expertise bij onze vereniging. Dat houdt in dat al onze leden, bij eventuele blessures, gebruik kunnen maken van hun diensten. Zo is er elke maandagochtend tussen 08:00 en 08:30 uur de mogelijkheid om vrijblijvend, bij hun praktijk aan de Omloop, binnen te lopen en naar het kwetsuur te laten kijken. Dit houdt dus in dat er geen kosten aan verbonden zijn.
Daarnaast kunnen zij ook hersteltrainingen verzorgen eventueel ook bij de vereniging.

Klik hier voor verdere informatie over Fysio Vechtdal.

Contact met USV

Voetbalvereniging USV
Sportpark Hulsterlanden
Kon. Julianalaan 71
7711 KL Nieuwleusen

Telefoon: 0529 482 633
Email: info[at]unionsv.nl

Lid worden van USV?

Iedereen die graag in verenigingsverband wil voetballen, kan lid worden van USV. Zowel jeugd als senioren, jongens en meiden, dames en heren zijn welkom bij USV met de mooie accommodatie op sportpark Hulsterlanden.

Meer informatie en aanmelden >

Social Media en USV

Voetbalvereniging USV is ook actief op diverse sociale media. Op Facebook kun je lid worden van onze pagina om het laatste nieuws te volgen.

Volg ons op Twitter om op de hoogte te worden gehouden van wedstrijden en ander 'snel' nieuws!