• Definitieve indeling Jeugdteams 2024-2025

  • De teamindelingen voor het seizoen 2024-2025 is definitief. De TC gaat er dan ook vanuit dat iedereen met deze indeling komend seizoen weer met volle inzet en vooral weer met veel plezier kan voetballen. Voor het geval dat er naar aanleiding van deze indeling toch nog vragen en/of opmerkingen zijn, kunnen jullie contact zoeken met een van de coördinatoren van desbetreffende de leeftijdscategorie, deze zijn te vinden op https://www.unionsv.nl/technische-commissie. Ook goed om te weten dat de eerste trainingen voor het volgende seizoen starten vanaf  2 september, verdere communicatie zal worden verzorgt door de leiders van de teams.

     

    MO20-1

    JO19-1

    JO17-1

    Brassien, Lianne

    Boerman, Sanne

    Boertjes, Nina

    Brouwer, Merle

    Bruggeman, Lisanne

    Grupstra, Lisa

    Huisman, Ilse

    Kamerman, Lois

    Omlo, Myra

    Spijker, Liv

    Spijkerman, Hanna

    Ypma, Senna

    Zuidhof, Lotte

    Koudijs, Ilse

    Schinkel, Anika

    Bijker, Lars

    Bouwman, Rick

    Brinkman, Florenz

    Dons, Sven

    Eikelboom, Dilan

    Ganzeboer, Owen

    Klein, Melle

    Klooster, Loek ten

    Kouwen, Joost

    Punte, Daan

    Reurink, Matthijs

    Saltbommel, Maxant van

    Smeenk, Jelte

    Spin, Twan

    Brinkman, Robin

    Bijker, Mick

    Boudewijn, Luuk

    Dons, Levi

    Ekkel, Louis

    Frentz, Roan

    Ganzeboer, Leon

    Holtrop, Dylan

    Keijzer, Joris de

    Kooistra, Tijn

    Lindeboom, Willem

    Mahmoudi, Radin

    Midik, Deniz B.D.

    Poel, Luuk

    Soer, Yoran

    Spies, Levi

    Ploeg, Levi van der

    JO14-1

    JO13-1

    JO12-1

    Al-Haji, Marai

    Bouwman, Niels

    Cremers, Jens

    Eggink, Thijs

    Groot, Lukas de

    Hoek, Tijn van de

    Klok, Jaluka

    Mansier, Twan

    Mars, Figo

    Mulderij, Bas

    Mulderij, Tom

    Omlo, Olivia

    Schepers, Julia

    Verheij, Floris

    Afewerki Tesfay, Hyab

    Eggink, Daan

    Eissen, Jop

    Eissen, Jurre

    Helledoorn, Dave

    Huzen, Tijze

    Malestein, Mick

    Slager, Lars

    Spies, Bohdi

    Voorst, Liam van

    Vos, Jesley

    Zoer, Lennan

    Kerkhof, Winston van de

    Verkleij, Steffan

    Booij, Floris

    Duinkerken, Twan

    Groot, Karlijn de

    Hidding, Finn

    Mahmoudi, Armin

    Nijlant, Lukas

    Sant Ram, Jayson

    Sterken, Bram

    Visscher, Lenn

    Groen, Thijs

    Evenboer, Bram

    Tas, Joah

    JO11-1

    JO10-1

    JO10-2

    Backers, Niven

    Bloemhof, Senn

    Bouwman, Frank

    Brassien, Elsemiek

    Bredewold, Age

    Hendriks, Thomas

    Jaarsveld, Lorenzo van

    Mansier, Gijs

    Odolinksi, Lena

    Graaf, Tygo de

    Bouma, Charles

    Brasjen, Dion

    Daalmeijer, Joel

    Kappert, Stan

    Kouwen, Maaike

    Mars, Julian

    Slager, Milan

    Boer, Laurens de

    Brummel, Romee

    Compagner, Sem

    Dolstra, Finn (1x 2wk)

    Jonkers, Ruben

    Schoemaker, Niek

    Marsman, Lars

    JO09-1

    JO08-1

    JO07 (wordt nog ingedeeld)

    Ghazal, Teim

    Kiekebosch, Stijn

    Kok, Floris

    Rietman, Eelke

    Sterken, Pim

    Toussaint, Finn

    Samson Munawai, Aiden

    Klein, Menno

    Scholten, Tijn

    Aalberts, Mike

    Aslami, Ozair

    Jonkers, Luuk

    Karamanoglu, Mete

    Kats, Tobias

    Luttels, Duuc

    Vogelzang, Xam

    Klomp, Jurre

    Aslami, Arman

    Borgmeier, Jesse

    Dijk, Ties

    Duinkerken, Manon

    Hogeboom, Dex

    Jaarsveld van, Mason

    Klein, Stan

    Potjes, Thom

    Visscher, Mylo

    Bredewold, Jits

    Lewandowski, Wiktor

    Klein Wullink, Bram

    Jouwsma, Jitze

    Lochem, Sophie van