• Conceptindeling senioren voor het seizoen 2022-2023.

  • In overleg met de (nieuwe) leiders van de seniorenteams zijn we tot een voorlopige indeling voor komend seizoen gekomen. Zie je jouw naam er niet tussen staan maar wil je wel (weer) een balletje trappen of als leider of assistent scheidsrechter aan een team verbonden zijn, laat ons dat dan even weten. 

    (Jan Hamers 06-24983223 en/of de begeleider van het team)

     

      Zondag 1 Zondag 2 Zondag 3
    1 Brinkman, Julian Bijker, Julian Boer, Roy de
    2 Chierandjoe, Bas Weerd, Chiel de Huzen, Bryan
    3 Ekkelenkamp, Niek Brinkman, Mike Jutten, Sven
    4 Hamers, Niek Zunnebeld, Jorden Koets, Boris
    5 Hekkert, Senne Schaeffer, Sander Kronenberg, Mika
    6 Kappert, Niels Grooters, Brian Secchi, Giuseppe
    7 Kooiker, Frank Hartman, Sem Seinen, Rick
    8 Kuiper, Frank Kooiker, Frank Sterken, Lennart
    9 Meesters, Swen Meijerink, Ron Vliet, Thijs van?
    10 Schaeffer, Max Poppema, Sjors Lammertsen, Martijn
    11 Scheper, Martijn Timmerman, Rick Tas, Luca
    12 Scholten, Stan Klein, Stefan Hofman, David
    13 Smudde, Wouter Kolk, Rémon van der Smink, Bjorn 
    14 Stegeman, Thijmen Eshuis, Tijmen Wildeboer, Mathijs
    15 Veen, Dennis van der Poppen, Camiel Jouwsma, Jelle 
    16 Vlierman, Ian Huzen, Kay Vonder, Fabian
    17 Kouwen, Jort    
    18 Brinke, Wessel ten    
    19 Verbaarschot, Hidde    
    20 Jansen, Dirk-Jan    
    21 Lindeboom, Max    
    22 Balint, Benjamin    
           
           
           
      Begeleiding: Begeleiding: Begeleiding:
      Faassen, Mathijs van Poppens, Tjerk Vacature
      Schaeffer, Mark Huzen, Kay  
      Vacature grensrechter(s)  

     

      Zondag 4 Zaterdag 2 Dames 1
    1 Bosklopper, Sander Bekedam, Jarnick Vasse, Lisa
    2 Bouwknegt, Freddy Bouwman, Tim Huls, Judith
    3 Hogenkamp, Arnoud Brasjen, Rubin Strijker, Esmé
    4 Klein, Alexander Ganzeboer, Arnout Vink, Nicole
    5 Klein, Gerko Keizer, Bryan Stolte, Sophie
    6 Klooster, Dick ten Kremer, Martijn Stolte, Fleur
    7 Kreileman, Daniel Lammertsen, Martijn Borger, Judith
    8 Lindeboom, Arjan Massier, Steven Seine, Marjet
    9 Lindeboom, Wilbert Meijerink, Nick Elsa, Kok
    10 Rorije, Henry Mijnheer, Jelle Boelaart, Ellen
    11 Runhart, Niek Saltbommel, Louic van Hofmeijer, Romee
    12 Schaeffer, Mark Slagter, Damy Spijker, Simone van
    13 Visscher, Danny Spijker, Martijn van Mijnheer, Chantal
    14  Mijnheer, Carl Stolte, Timon Spijker, Tess
    15  Reurink, Ronald Veen, Steven van der Berge, Maaike ten
    16 Welle, Jordi ter Vos, Hessel Berkum, Lara van
    17 Ruinemans, Coby Eikelboom, Kristan Stolte, Ellis
    18 Sanchez Rivas, Carlos     Meekhof, Esther
    19 Bos, Jeen     Strijker, Iris
    20 Hartman, Roy     Witvos, Thirza
    21 Kappert, Gerrit     Mellanie Westerhof
    22 Karamanoglu, Serdar      
             
             
             
      Begeleiding: Begeleiding: Begeleiding:
      Bekedam, Roelof Veen, Rowan van der Vlierman, Ian
            Hofmeijer, Irma
            Kok, Gerjan