• Concept indeling senioren voor het seizoen 2021-2022

  • In overleg met de (nieuwe) leiders van de seniorenteams zijn we tot een voorlopige indeling voor komend seizoen gekomen. Zie je jouw naam er niet tussen staan maar wil je wel (weer) een balletje trappen of als leider of assistent scheidsrechter aan een team verbonden zijn, laat ons dat dan even weten. (Jan Hamers 06-24983223 en/of de leider van het team)

    Zondag 1

    • Brinke, Wessel ten
    • Brinkman, Julian
    • Chierandjoe, Bas
    • Ekkelenkamp, Niek
    • Hamers, Niek
    • Hekkert, Senne
    • Klein, Stefan
    • Kolk, Rémon van der
    • Kuiper, Frank
    • Meesters, Swen
    • Schaeffer, Max
    • Scheper, Martijn
    • Scholten, Stan
    • Smudde, Wouter
    • Stegeman, Thijmen
    • Veen, Dennis van der
    • Vlierman, Ian

    Leider: Jan Hamers
    Trainers Theo van ’t Zand en Mathijs van Faassen
    Grensrechter Harm Kleijn Ganseij

    Zondag 2

    • Bijker, Julian
    • Brinkman, Mike
    • Grooters, Brian
    • Hartman, Sem
    • Huzen, Kay
    • Kappert, Niels
    • Kooiker, Frank
    • Meekhof, Robert
    • Meijerink, Ron
    • Poppema, Sjors
    • Strijk, Luuk
    • Timmerman, Rick
    • Zunnebeld, Jorden

    Leiders: Tjerk Poppens, vacature
    Trainer: Kay Huzen
    grensrechter: vacature

    Zondag 3

    • Boer, Roy de
    • Bouwman, Roy
    • Dijkstra, Steven
    • Huzen, Bryan
    • Jouwsma, Jelle
    • Jutten, Sven
    • Kate, Herre ten
    • Koets, Boris
    • Lammertsen, Martijn
    • Meester, Marcel
    • Secchi, Giuseppe
    • Seinen, Rick
    • Smink, Bjorn
    • Timmerman, Michiel
    • Vogelzang, Valentijn
    • Vonder, Fabian

    Leiders: Bryan Huzen, vacature

    Zondag 4

    • Bos, Jeen
    • Bosklopper, Sander
    • Bouwknegt, Freddy
    • Hartman, Roy
    • Hogenkamp, Arnoud
    • Karamanoglu, Serdar
    • Klein, Alexander
    • Klein Ganseij, Harm
    • Klooster, Dick ten
    • Kreileman, Daniel
    • Lindeboom, Arjan
    • Reurink, Ronald
    • Rorije, Henry
    • Ruinemans, Coby
    • Runhart, Niek
    • Schaeffer, Mark
    • Strijker, Rene
    • Visscher, Danny
    • Wildeboom, Wilbert
    • Sanchez Rivas, Cárlos 

    Leiders Roelof Bekendam, vacature

    Zaterdag 2

    • Bekedam, Jarnick
    • Bouwer, Ruben
    • Bouwman, Tim
    • Brasjen, Rubin
    • Ganzeboer, Arnout
    • Keizer, Bryan
    • Kremer, Martijn
    • Legebeke, Stan
    • Massier, Steven
    • Meijerink, Nick
    • Mijnheer, Jelle
    • Saltbommel, Louic van
    • Schaeffer, Sander
    • Slagter, Damy
    • Spijker, Martijn van
    • Stolte, Timon
    • Veen, Steven van der
    • Vos, Hessel 
    • Weerd, Chiel de
    • Wink, Jordy

    Leiders: Rowan van der Veen en Hans Boerman

    Vrouwen 1

    • Boelaart, Ellen
    • Borger, Judith
    • Hofmeijer, Romee
    • Huls, Judith
    • Kok, Elsa
    • Leegsma, Anna Femke
    • Mijnheer, Chantal
    • Soer, Noa
    • Spijker, Simone van
    • Spijker, Tess
    • Spijkerman, Eva
    • Stolte, Fleur
    • Strijker, Esmé
    • Vasse, Lisa
    • Vink, Nicole
    • Westerhof, Mellanie

    Trainer: Ian Vlierman
    Ass. Trainer: John Spijker
    Leiders: Irma Hofman en Jolanda Stolte
    Grensrechter: Gerjan Kok